Pērkam mežus un meža īpašumus

Pērkot mežu un meža īpašumus no īpašniekiem un to pilnvarotām personām, nodrošināsim maksimāli vienkāršu un “caurspīdīgu” pārdošanas procesu. Veiksim visus mežizstrādes darbus (novērtēšanu, taksāciju u.c.) dokumentācijas iegūšanai un segsim ar tiem saistītos finansiālos izdevumus. Vienojoties varam veikt arī meža inventarizāciju. Pēc līguma noslēgšanas trīs dienu laikā saņemsiet pilnu apmaksu par meža zemes vai meža īpašuma pirkšanas darījumu.

Kā veidojas meža vai meža īpašuma pārdošanas cena?

Meža pārdošanas cena tiek rēķināta par augoša koka m3. Lai noteiktu cenu par Jūsu mežu vai meža īpašumu, uzņēmuma “Diarac” speciālisti veiks meža novērtēšanu. Tiek vērtēti dažādi faktori, piemēram, mežā augošās koku sugas, potenciāli iegūstamā kokmateriāla sortimenta vērtība u.c. Pērkot Jūsu mežu vai meža īpašumu, piedāvāsim izdevīgus nosacījumus – aprēķināsim ne tikai meža, bet arī zemes vērtību. Savukārt par vērtīgas audzes zemi samaksāsim vairāk.

Kas jāzina pirms meža pārdošanas?

Ja esat nolēmis pārdot mežu vai meža īpašumu, Jums, visticamāk, noderēs pieredzējuša profesionāļa padoms. Uzņēmumā “Diarac” saņemsiet objektīvu speciālista konsultāciju - kā izdevīgāk pārdot mežu vai meža īpašumu. Turklāt vērtīgu padomu pie mums gūsiet par baltu velti.