Meži un Meži pērkam īpašumā mežus

Meži un Meži logo melns

Pērkam mežus un to īpašumus. Latvijas uzņēmums Meži un Meži pērk meža īpašumus Kurzemē, Vidzemē, Latgalē, Zemgalē.. Mēs piedāvājam ļoti optimālu cenu īpašuma iegādei. Veicam visus nepieciešamos mežistrādes darbus (novērtēšana, taksācija, u.c.). ,lai iegūtu dokumentāciju un mēs paši sedzam to izdevumus. Kad līgums noslēgts, veicam apmaksu darījuma dienā.

Kā veidojas meža vai meža īpašuma pārdošanas cena?

Meža pārdošanas cena tiek rēķināta par augoša koka m3. Lai noteiktu cenu par Jūsu mežu vai meža īpašumu, Meži un Meži, uzņēmuma “Diarac” speciālisti veiks meža novērtēšanu. Tiek vērtēti dažādi faktori, piemēram, mežā augošās koku sugas, potenciāli iegūstamā kokmateriāla sortimenta vērtība u.c. Pērkot Jūsu mežu vai meža īpašumu, piedāvāsim izdevīgus nosacījumus – aprēķināsim ne tikai meža, bet arī zemes vērtību. Savukārt par vērtīgas audzes zemi samaksāsim vairāk.

Kas jāzina pirms meža pārdošanas?

Ja esat nolēmis pārdot mežu vai meža īpašumu, Jums, visticamāk, noderēs pieredzējuša profesionāļa padoms. Meži un Meži ņēmumā “Diarac” saņemsiet objektīvu speciālista konsultāciju - kā izdevīgāk pārdot mežu vai meža īpašumu. Turklāt vērtīgu padomu pie mums gūsiet par baltu velti.